Yurtdışına Mobilya Gönderme

Türkiye’den Yurt Dışına Mobilya Getirmek için doğru adresteniz….
Başta Almanya Fransa Belçika Hollanda Avusturya İsviçre İtalya İngiltere Danimarka Gürcistan Azerbaycan olmak üzere birçok Avrupa ve dünya ülkelerine Mobilya bizim aracılığımız ile getirebilirsiniz.
Türkiye’den evinize işyerinize mobilya inşaat ürünleri veya başka ürünler almak istiyorsunuz ancak süreçleri bilmiyor iseniz mutlaka bizimle irtibata geçiniz.
Türkiye’den Mobilya Getirmek  veya Bir Ürün aldığınızda öncelikle şunu  bilmelisiniz ki uluslar arası anlaşmalar gereği aldığınız ürün gümrüğe tabidir. Nakliye dışında Gümrük  işlemleri, Sigorta ile ilgili de maliyetler çıkacaktır. Varış ülkesinde ise gümrük evraklarına göre KDV ve muamele masrafları olacaktır.
Tüm bu konuları ekibimiz ile kolaylıkla çözebilirsiniz.  Türkiye’den istediğiniz mobilyayı veya benzeri ürünleri alıp evinize getirebilirsiniz. MSK GLOBAL LOJİSTİK  ekibi olarak alanında uzman kadromuz ile  tüm bu konularda sizlere her zaman hizmet vermeye hazırız.
Bize Whatsapp’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  
U. ÇETİNKAYA
İhracat ve Finans Sorumlusu
export@msk-global.com.tr
+90 541 552 2506
WHATSAPP

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We Have Spesical Offer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Logistic and Shipping Elementor Template Kit

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

support@kavaleri.domain