Dış Ticaret ve Aracı İhracat

Dış Ticaret ve Aracı İhracat hizmetlerini
MSK GLOBAL'e bırakın Rahat Edin.

Dış ticaret ve İhracat Danışmanlığı

Firmamız Dış ticaret ve İhracat Danışmanlığı hizmeti de vermektedir. Dünyanın çeşitli ülkelerindeki bağlantılarımız ve partnerlerimiz aracılığı ile Yerli Üretim  ürünleri tüm dünyaya tanıtma ve pazarlama hizmetimiz vardır. 

Aracı İhracat İşlemleri

Firmanızın veya Şahsınızın ihracat işlemlerinizde baştan sona yanınızdayız. Proforma ve Fatura işlemleri, Lojistik ve Gümrük İşlemleri, Alıcı ülke mevzuat çalışması ve İstenen belgelerin hazırlanması, Ödeme ve teslim şekillerine göre organizasyonları sizin adınıza Dış ticaret biriminiz olarak sizin yanınızdadır. Hali Hazırda 50+ Ülkeye İhracat yapan firmamız 100+ Firmanın Aracı İhracat işlemlerini de yapmaktadır.  

Aracı İhracatta Neden MSK GLOBAL 

Maliyet ve Zaman Avantajı 

Son teslime kadar Destek

Kapsamlı ve Güvenli Hizmet

Aracı İhracat İle İlgili Bazı detayları için Blog yazımıza ulaşabilirsiniz. 

İHRACAT YAPMAK İSTİYORUM?

Kapsamlı Danışmanlık

Global düşünen ve ona göre adımlarını atabilen firmaların ayakta kalabildiği yeni dönemde firmanızın ve ürünlerinizin dünyanın her yerinde yer alması önem arz ettiğinden Yatırım Teşvik, Dahilde İşleme, Hibe İşlemleri, KOSGEB Destekleri, Turquality gibi konular için gerekli olan danışmanlık hizmetlerimiz vardır. 

Bu Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

M. Sinan KILIÇ +90 533 692 1990 

MSK GLOBAL EXPORT LOJİSTİK – HERŞEY DAHİL LOJİSTİK SİSTEMİ VİDEOMUZ

MSK GLOBAL LOJİSTİK DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ

Hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi almak için +90 850 550 2506 Santralimize ulaşabilir veya +90 533 692 1990 Whatsapp hattımıza mesaj atabilir, veya yandaki linke tıklayarak teklif formunu doldurabilirsiniz.

We Have Spesical Offer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Logistic and Shipping Elementor Template Kit

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

support@kavaleri.domain