Türkiye’den Seramik Almak, Avrupa Fransa Seramik nakliyesi

Türkiye’den Yurt Dışına Seramik, Fayans veya İnşaat Ürünleri Getirmek için doğru adresteniz….

Başta Almanya Fransa Belçika Hollanda Avusturya İsviçre İtalya İngiltere Danimarka Gürcistan Azerbaycan olmak üzere birçok Avrupa ve dünya ülkelerine Seramik, Fayans veya İnşaat Ürünleri bizim aracılığımız ile getirebilirsiniz.

Türkiye’den evinize işyerinize Seramik, Fayans veya İnşaat Ürünleri inşaat ürünleri veya başka ürünler almak istiyorsunuz ancak süreçleri bilmiyor iseniz mutlaka bizimle irtibata geçiniz.

Türkiye’den Seramik, Fayans veya İnşaat Ürünleri Getirmek veya Bir Ürün aldığınızda öncelikle şunu bilmelisiniz ki uluslararası anlaşmalar gereği aldığınız ürün gümrüğe tabidir. Nakliye dışında Gümrük işlemleri, Sigorta ile ilgili de maliyetler çıkacaktır. Varış ülkesinde ise gümrük evraklarına göre KDV ve muamele masrafları olacaktır.

Önemli Not: Şubat 2023 itibari ile Avrupa’da Seramik ürünlerine %20,90 Anti Damping vergisi gelmiştir.

Tüm bu konuları ekibimiz ile kolaylıkla çözebilirsiniz.  Türkiye’den istediğiniz Seramik, Fayans veya İnşaat Ürünleri veya benzeri ürünleri alıp evinize getirebilirsiniz. MSK GLOBAL LOJİSTİK ekibi olarak alanında uzman kadromuz ile tüm bu konularda sizlere her zaman hizmet vermeye hazırız.

Bize Whatsapp’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  

U. ÇETİNKAYA

İhracat ve Finans Sorumlusu
export@msk-global.com.tr
+90 541 552 2506


WHATSAPP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We Have Spesical Offer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Logistic and Shipping Elementor Template Kit

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

support@kavaleri.domain